Předání dárků dětským pacientům ORL oddělení Kroměřížské nemocnice

Ve čtvrtek 2.10.2013 nás čekala příjemná tečka za Týdnem sluchově postižených ve Zlínském kraji. Během tohoto týdne jsme pořádali také dobročinnou sbírku s názvem „Posloucháme srdcem“ v rámci které, probíhal sběr použitých baterii do sluchadel. I to co obyčejně končí v koši, se tak stalo užitečným a mělo možnost pomoci. Za každou odevzdanou baterii darovalo Poradenské centrum pro sluchově postižené Kroměříž, o.p.s. částku 10,- Kč na nákup hraček a dalších pomůcek pro dětské pacienty ORL oddělení Kroměřížské nemocnice.  Nakonec se podařilo shromáždit 455 ks použitých baterií! Po jednání s panem primářem MUDr. Ivanem Párem a vrchní sestrou Marcelou Kuchtíkovou byly zakoupeny různé hračky a také DVD přehrávač se spoustou pohádek. Věříme, že tyto dárky udělaly malým pacientům radost.


Na závěr bychom rádi přidali jedno přání. Snad nás a naše služby nebudou dětští pacienti "ušního" oddělení Kroměřížské nemocnice nikdy potřebovat...!


Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli!

Poradenské centrum pro sluchově postižené Kroměříž, o.p.s., Velehradská 625, Kroměříž 767 01 Evidence činností pro zaměstnance