PomozteNámVyhrávat.cz PomozteNámVyhrávat.cz VzdělávejSe.eu KupSiPomucku.cz Půjčovna kompenzačních pomůcek Zahrada neslýchaná Týden sluchově postižených Akce Týdne Mapa klientů
Odborné sociální poradenství

Odborné sociální poradenství

Sociálně aktivizační služby

Sociálně aktivizační služby

Tlumočnické služby

Tlumočnické služby

Kompenzační pomůcky

Kompenzační pomůcky

Pomáháme lépe slyšet

Akce

Akce

Stalo se nejen v Kroměříži

Důležité odkazy

Důležité odkazy

Může se Vám také hodit

Fotogalerie

Fotogalerie

Činnost v obrazech

Založení O.P.S. v datech 2011 - 2013 Sociální partnerství

Pomáháme sluchově postiženým dětem

Pomáháme dětem

Korunka Luhačovice organizuje několikrát ročně benefiční akce, jejichž výtěžek pomáhá nemocným a handicapovaným dětem ze Zlínského kraje. Snahou „Korunky“ je pomáhat vždy konkrétním rodinám nebo dětem v domovech či kojeneckých ústavech. Finanční prostředky z nejrůznějších charitativních akcí jsou okamžitě předávány potřebným, kterým tak alespoň částečně usnadní život s handicapem.

Pomáháme dětem

Poradenské centrum pro sluchově postižené Kroměříž, o.p.s. je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. Činnost centra je velmi pestrá, zahrnuje nejen odborné poradenství či zprostředkování tlumočnických služeb, ale také nejrůznější volnočasové aktivity. Díky síti poboček, jsou služby poradenského centra dostupné prakticky v celém Zlínském kraji.

Korunka Luhačovice a Poradenské centrum pro sluchově postižené Kroměříž, o.p.s. nyní společně pomáhají sluchově postiženým dětem! Znáte ve svém okolí někoho, kdo potřebuje pomoc? Napište nám! Více informací najdete na:

www.korunkaluhacovice.cz
www.facebook.com/KORUNKALUHACOVICE


Pomáháme dětem
Poradenské centrum pro sluchově postižené Kroměříž, o.p.s., Velehradská 625, Kroměříž 767 01 Evidence činností pro zaměstnance