Banner

Vážení přátelé,

představujeme Vám novou službu Poradenského centra pro sluchově postižené Kroměříž, o.p.s.! Jedná se o elektronický informační systém s názvem INFO - CHCISLYSET.

Za vznikem tohoto systému stála naše snaha být blíže nejen klientům, ale také všem kdo se o naší práci zajímají.

Budeme se snažit Vám pravidelně předávat informace o dění v naší organizaci, seznámíme Vás s programem chystaných aktivit a provedeme akcemi, které se již uskutečnily nejen v Kroměříži ale i v pobočkách ve Valašském Meziříčí a Uherském Hradišti.

Na těchto stránkách dále najdete i formulář pro přihlášení k odběru INFO – CHCISLYSET. Do formuláře stačí napsat e-mailovou adresu, na kterou si přejete zprávu zaslat a systém jí poté automaticky uloží do adresáře aktivních odběratelů.

V případě, že si již nepřejete zprávy dostávat, použijte prosím formulář „Zanechte nám vzkaz“ kde jako předmět zprávy uveďte svůj požadavek na odstranění z adresáře.

Tento formulář můžete také využít pro odeslání Vašich připomínek a dotazů.

Věříme, že i Vám přinese tato služba užitečné informace.


Přihlášení k odběru INFO - CHCISLYSET

Chcete dostávat informační e-maily ohledně dění v poradenském centru? Pokud ANO tak do pole níže zadejte Váš e-mail a už Vám neunikne žádná z novinek.


Zanechte nám vzkaz

Vaše jméno:

Váš e-mail:

Předmět zprávy:

Text zprávy
Poradenské centrum pro sluchově postižené Kroměříž, o.p.s., Velehradská 625, Kroměříž 767 01 Evidence činností pro zaměstnance