PomozteNámVyhrávat.cz PomozteNámVyhrávat.cz VzdělávejSe.eu KupSiPomucku.cz Půjčovna kompenzačních pomůcek Zahrada neslýchaná Týden sluchově postižených Akce Týdne Mapa klientů
Odborné sociální poradenství

Odborné sociální poradenství

Sociálně aktivizační služby

Sociálně aktivizační služby

Tlumočnické služby

Tlumočnické služby

Kompenzační pomůcky

Kompenzační pomůcky

Pomáháme lépe slyšet

Akce

Akce

Stalo se nejen v Kroměříži

Důležité odkazy

Důležité odkazy

Může se Vám také hodit

Fotogalerie

Fotogalerie

Činnost v obrazech

Založení O.P.S. v datech 2011 - 2013 Sociální partnerství
Banner

Vážení přátelé,

představujeme Vám novou službu Poradenského centra pro sluchově postižené Kroměříž, o.p.s.! Jedná se o elektronický informační systém s názvem INFO - CHCISLYSET.

Za vznikem tohoto systému stála naše snaha být blíže nejen klientům, ale také všem kdo se o naší práci zajímají.

Budeme se snažit Vám pravidelně předávat informace o dění v naší organizaci, seznámíme Vás s programem chystaných aktivit a provedeme akcemi, které se již uskutečnily nejen v Kroměříži ale i v pobočkách ve Valašském Meziříčí a Uherském Hradišti.

Na těchto stránkách dále najdete i formulář pro přihlášení k odběru INFO – CHCISLYSET. Do formuláře stačí napsat e-mailovou adresu, na kterou si přejete zprávu zaslat a systém jí poté automaticky uloží do adresáře aktivních odběratelů.

V případě, že si již nepřejete zprávy dostávat, použijte prosím formulář „Zanechte nám vzkaz“ kde jako předmět zprávy uveďte svůj požadavek na odstranění z adresáře.

Tento formulář můžete také využít pro odeslání Vašich připomínek a dotazů.

Věříme, že i Vám přinese tato služba užitečné informace.


Přihlášení k odběru INFO - CHCISLYSET

Chcete dostávat informační e-maily ohledně dění v poradenském centru? Pokud ANO tak do pole níže zadejte Váš e-mail a už Vám neunikne žádná z novinek.


Zanechte nám vzkaz

Vaše jméno:

Váš e-mail:

Předmět zprávy:

Text zprávy
Poradenské centrum pro sluchově postižené Kroměříž, o.p.s., Velehradská 625, Kroměříž 767 01 Evidence činností pro zaměstnance